Autokamera ve zpětném zrcátku

Digitální zpětná zrcátka se postupně stávají součástí interiéru vozidla. Vývoj jde, ale dál a digitální zpětné zrcátko je možné si ještě více vylepšit. Pro řidiče je opravdu dobrou volbou, rozšíření zpětného zrcátka o auto kameru. Na trhu jich již naleznete velké množství a ani jejich cena není nijak vysoká. Vypadá jako klasické zpětné zrcátko, a tak nemusíte mít ani obavy, že by přitahovalo zloděje.

Určitě vás překvapí rozsáhlé možnosti jejího využití a samozřejmě další výhody:
•     Instalace kamery je velmi praktická a rychlá. Kameru jednoduše připnete pomocí přiložených úchytů ke zpětnému zrcátku.
•     Prostor před vozidlem je monitorován přední kamerou se širokým záběrem až 140o a v kvalitě záznamuFull HD.
•     LCD displej se nachází v pravé části zrcátka a nepřekáží tak řidiči ve výhledu.

•     Auto kamera navíc přebírá funkci zpětného zrcátka, protože dokáže monitorovat i situaci za autem. Získáte tak neustálou kontrolu nad vozovkou, před i za vaším vozem ve vysokém rozlišení. Kamera je výborným pomocníkem i při možném řešení pojistné události, neboť sníží riziko, že jste nehodu zavinily na úplné minimum.

•     Výbornou zprávou mnohé řidiče jistě bude, že auto kamery mají navíc funkci couvací kamery a také parkovací mód. Couvání s kamerou do auta je opravdu jednoduché. Zařazením zpátečky aktivujete obraz ze zadní kamery, ta začne automaticky plnit funkci couvací kamery a couvání tak opravdu ulehčí.

•     I parkovací mód je skutečně užitečný pomocník. Využijeme jej například i tehdy, když do zaparkovaného vozu někdo narazí. V tomto případě se totiž spustí automaticky záznam, který zaznamenává, co se s vozidlem děje. Tuto funkci částečně splňuje i detekce pohybu. Kamera totiž pořizuje záznam i tehdy, pokud je v okolí auta zaregistrován pohyb. Pak je skutečně jednoduché usvědčit viníka případného poškození.

•     Funkce časové smyčky zase zajistí, že když dojde k zaplnění paměti, začnou se nejstarší videa přemazávat novými záznamy, nemůže se tak stát, že by jste o aktuální záznamy někdy přišli.
Auto kamery jsou opravdu praktické, ale i velmi jednoduché na obsluhu. Výrobky mají menu v českém jazyce a většinou se můžete také spolehnout na pohodlné intuitivní ovládání. Mnoho funkcí lze jednoduše zapnout nebo vypnout podle vaší individuální potřeby.

CategoriesNezařazené