Borovicový masiv přináší pohodlí a zdravotní nezávadnost

Jestliže vaše dítě už odrostlo své dětské postýlce a vy se rozhodujete, jak mu zařídit jeho pokoj, pak vás jako jedna z první otázek jistě napadne ta, jakou postel mu máte do jeho pokoje pořídit. Není to vůbec tak složitá otázka, jak zprvu vypadá. Praktickým a jednoduchým řešením je postel dřevěná 90×200.
lustr nad postelí.jpg
§ Varianta, která se vyrábí z borovicového masivu, je vhodná nejen pro větší děti, ale i teenagery a dospělé.
V podstatě se touto volbou zbavíte starostí na opravdu dlouhou dobu. Nebudete muset řešit, jaké další lůžko koupíte za pár let, až dítě opět povyroste. Postel z borovicového masivu je velice odolná a vydrží opravdu dloubou dobu původním stavu. Pro své dobré vlastnosti se tímto nábytkem vybavují internáty, koleje, penziony nebo hotely. Tento rozměr je totiž univerzální a většina osob shledává tuto postel jako pohodlnou.
dekorace interiéru.jpg

Kvalita, která vydrží

Kromě všech těchto pozitivních vlastností přináší výrobce ještě jeden bonus. A to – úložný prostor, kterým získáte v pokoji jednu skříň navíc. Variant zpracování je několik, což přináší velkou variabilitu a možnost kombinování s různými druhy ostatního nábytku.
§ Vybírat můžete z provedení
– borovice
– dub
– olše
– ořech.
Postele z borovicového masivu přinesou do vašeho bytu nejen pohodlí a komfort, ale také jistotu zdravotní nezávadnosti. Materiál je ekologický a neškodí tedy ani životnímu prostředí a ani našemu zdraví.
§ Jako ochranná vrstva je výrobcem použit zdravotně nezávadný bezbarvý lak v trojité vrstvě.
§ Postel je stabilní a pevná, což zajišťují kvalitní dubové kolíky a kovové šrouby.
Pokud plánujete stěhování, není problém lůžko demontovat a opět smontovat. Na stabilitu to rozhodně nebude mít žádný vliv. Kvalitní dřevo a specializovaná výroba je zárukou, že vaše volba byla jediná správná. Nosnost této postele je sto dvacet kilogramů.