Design, funkčnost a dobrá cena = naše brýle

Ani v létě se nevyhneme řízení aut, a doprava je možná ještě horší, protože mnoho lidí odjíždí na dovolenou. Bez auta se mnozí lidé neobejdou, a za volant musí sednout i když pálí sluneční paprsky přímo do čelního skla. Řízení je v takovém počasí velmi nepříjemné, protože ostré slunce nás může velmi snadno oslnit, čímž může dojít k dopravní nehodě. Řešení je přitom tak jednoduché. Stačí při řízení nosit polarizační sluneční brýle, které dokážou pohltit nepříjemné ostré světlo.

dámské sluneční brýle

Fungují velmi dobře
Zkuste si někde v optice nasadit tento trh brýlí, a možná budete překvapeni tím, že opravdu dokážou pohltit velké množství světla. Skla jsou opařena speciálním filtrem, který zabraňuje průniku ostrého světla. Fungují na stejném principu jako klasické sluneční brýle, s tím rozdílem, že tyto brýle ztmaví okolí za každého počasí, a přesto vám zajistí velmi dobrou viditelnost. Pouze zabrání oslnění, ale jinak všechno vidíte velmi dobře.

U nás si vyberete
Polarizační brýle se velmi špatně shání v moderním provedení, protože u tohoto typu brýlí je kladen důraz na funkčnost. Lidé je nejčastěji volí právě za volant, proto mnoho výrobců dává přednost funkčnosti před designem. U nás najdete několik typů brýlí s polarizačními skly, které nejen že velmi dobře fungují, ale i dobře vypadají. Je to ideální volba pro ženy, které chtějí dobře vypadat i při řízení auta. V autě nejvíce oceníte to, že vás neoslní slunce, a přesto si zachováte velmi dobrou viditelnost. Díky tomu uvidíte všechno tak, jak potřebujete, a nemusíte se obávat nehody v důsledku oslnění.

žena v brýlích

Oceníte je i venku
Většina řidičů má polarizační brýle speciálně do auta, ale nic vám nebrání v tom je nosit i venku. Jejich nošení je velmi pohodlné, a opravdu rychle si zvyknete na to, že máte komfortní brýle, které pohlcují všechno ostré světlo.