I muže trápí kila navíc

Ženské časopisy jsou plné článků o hubnutí. Hromada receptů, rad a návodů, jak mají ženy zhubnout nějaké to kilo, vytvarovat si postavu a dostat se do formy. Najít ale rady mužům, jak mají zhubnout a posílit své svaly, je poměrně těžké. Říkáte si, že můžou použít rady pro ženy, protože to je to samé? Musíme Vás zarazit, protože to bohužel není tak úplně pravda. Nejen, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. I jejich metabolismus a sklony k hubnutí / přibíraní fungují trochu jinak. A nyní si prosím, drahé ženy, zacpěte dobře uši, protože následující informace, by Vám mohla pokazit den. Mužům se hubne lépe! Je to především díky přirozeně většímu podílu svalů v těle, které jak je známo spotřebovávají více energie. Oproti ženám, mají také mnohem méně hormonálních procesů, což jím dává také obrovskou výhodu. Proč je teda v České republice tak velké procento obézních mužů? Nejdůležitější kroky k hubnutí mají totiž muži a ženy společný. A to je odhodlání, pevná vůle, motivace a plán. A absence těchto kroků může být náročnější než občasné výkyvy hormonů.

hubnoucí muž

Jak všichni víme obezita způsobuje obrovské množství nemocí a zdravotních problémů. Od cukrovky až po kardiovaskulární choroby a infarkt. Naštěstí začíná o této problematice více hovořit veřejná i odborná společnost a dopady špatné životosprávy už nejsou tajemstvím téměř nikomu. Hubnutí pro muže není také nijak jednoduché. Ale naštěstí na to nejsou sami.

muž na váze

Společnost Goodly se rozhodla mužům pomoci na cestě k jejich vysněné postavě. Využívají svalové hmoty a dodávají mužům do stravy více proteinů, a to ve formě velmi chutných nápojů, které pomohou nejen s hubnutím břicha, ale také s tvorbou svalů. Největší výhodou těchto nápojů je fakt, že nenahrazují pestrou stravu a neslouží jak náhrada jídla. Muži si tedy dál mohou dopřávat steak z vyzrálého hovězího a ke svému vyváženému jídelníčku přidat dvě porce těchto nápojů.

Nebuďte sobě nepřítelem a změňte svůj život. Goodly Vám v tom pomůže.