Jaký návrh se hodí na dámské tričko s vlastním potiskem


Uvažujete nad tím, že někomu darujete tričko s potiskem a ta osoba bude ženského pohlaví? Pak vás jistě bude zajímat téma, pro ženy vhodné a případná inspirace, která se již osvědčila v praxi. Středem zájmu tedy nebude pravděpodobně fotbal ani luxusní sportovní vozy, i když samozřejmě výjimky existují i mezi ženami, nicméně neměli byste sáhnout po prvním nápadu, který kopíruje valentýnské motivy, sexuální dobrodružství nebo alkoholové excesy. Každá ženská bytost je především jedinečná a s osobitým vkusem a měli bychom brát ohledy na její zájmy.

kočka s květinami

Květinové motivy nikdy neomrzí

Když se pozorně zadíváte na nabídku některých značkových oděvů s potiskem, zjistíte, jak jsou předražené. Nebyl by však problém zvolit kupříkladu květinový motiv, mnoho krásných květinových zátiší je na Internetu k dispozici s bezplatnou licencí, a obtisknout jej na textil.

potisk na tričko

Čemu se věnuje ve volném čase

Chcete-li opravdu potěšit, bez podmínek a vytáček, vybírejte potisk ne podle sebe, ale zkuste se do obdarované ženy vcítit a vnímat svět jejíma očima. Zajímejte se o to, co jí baví a zajímá, jaké má koníčky a záliby, a tomu se přizpůsobujte.

Těch zálib, a někdy i utajovaných či skrytých, bývá celá řada, ale obvykle je vám znám životní styl, a z toho už se dá leccos vydedukovat. Může to být kupříkladu jóga, kalanetika či meditace, takže jako motiv na dámské tričko s vlastním potiskem můžete zvolit vlastní návrh mandaly. Pokud jste výtvarně nadaní, můžete se pokusit třeba o karikaturu obličejů či zamilovaných zvířátek. A pokud si netroufáte malovat, vhodně poslouží i fotografie. Mnoho žen se zajímá o přírodu a kromě květin je osloví i krásné krajinné panorama a dnes, v době digitálního potisku to na bílém podkladu krásně vynikne.

Nejrozšířenější ženskou zálibou je však vlastní rodina, děti či blízcí příbuzní a tak se na toto téma dá velmi dobře vybírat potisk např. z rodinného alba.