Zorganizujte pro vaše přátele výpravu za poznáním

Udržujete s vašimi kamarády dobré vztahy a jezdíte spolu občas na dovolenou? Což takhle tentokrát vyměnit pobyt u moře za dovolenou v tuzemsku, třeba na horách? Můžete k tomu využít i přepravní dodávku, která vám poslouží jako pohotovostní vozidlo. K čemu se vlastně taková dodávka hodí?

pronajatá dodávka

Jedno parkovací místo – když se s dodávkou z půjčovny dodávek v Praze 4 rozjedete například do horského terénu, kde je omezené parkování, namísto třech nebo čtyřech vozidel, kdy jede každý z vás ve svém autě, budete mít pouze jedno, a pohodlně zaparkujete i tam, kde by to byl pro více aut problém.

Nemusíte se nikde nahánět – jízda tří vozidel současně spočívá v dobré organizaci a může se stát, že někdo z vás zabloudí nebo se pro technickou závadu na něj bude čekat. Zkomplikuje to pak váš další program, zatímco s dodávkou se vám takovéto problémy nestanou.

Jizerské hory

Jízdní kola s sebou – když se vypravíte například na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, objevíte tu zajímavé terény pro jízdní kola. Například Harrachov Mýtiny nebo Ryžoviště, Rokytnice nad Jizerou, rozhledna Štěpánka nebo osada Jizerka. Mezi Harrachovem a Kořenovem je však prudké stoupání a poměrně silný automobilový provoz, a ta, se vyplatí kola naložit do dodávky a popojet o kus dál, kde je terén pro cyklistiku příznivější.

Horská turistika – zejména s dětmi je pohyb v horách náročný, a doprovodné vozidlo přijde vhod, když do něj uložíte náhradní oblečení, svačinu, obvazy a léky, společenské hry, dostatek nápojů, vodu v kanystru na umývání a osvěžení chodidel atd. Usnadníte si tím pohyb v horách i za nepříznivého počasí, kdy můžete velmi rychle a pružně změnit plány a namísto výstupu za deště to vzdáte a půjdete raději někam na oběd. Dodávka vám bude sloužit jako pomocník a nezklame vás, ani co se týče technického stavu, vůz bude k dispozici pro jakékoli přesuny v terénu, ať už se rozhodnete se v něm pohybovat pěšky nebo na kolech.