Dostaň se ven!

Skvělá zábava pro dva i pro partu

Rádi byste si našli nějakou kvalitní zábavu, kterou byste si mohli užít s partou přátel, nebo třeba jen s partnerem? Někdy je třeba si užít něco originálního, co nemůžete mít každý den. Tím je bezesporu úniková hra Pardubice. Jedná se o speciální místnost, ve které budete mít připravenou řadu úkolů, hádanek a nápověd k tomu, abyste se v co nejkratším čase dostali ven. A co všechno na vás může čekat při cestě k hledání klíče? Může se jednat například o rozluštění kódu pomocí počítání, objeví se úkoly na zručnost, přemýšlení a chybět nemusí ani nejrůznější bludiště a mnoho dalšího.

správné řešení

A jak to celé vlastně probíhá? Jedná se o poměrně jednoduchý mechanismus, kdy jste zkrátka obsluhou hry zamčeni v místnosti a pouštíte se do luštění záhady. Hra má nějaké téma, záleží na tom, které si sami vyberete. Ať už chcete být detektiv nebo zkusit něco hororového. Uvnitř může být tým o dvou až pěti lidech, a časový limit na vyřešení je 75 minut. Musíte zapřáhnout svou fantazii, logické myšlení a v neposlední řadě si užijete opravdovou zábavu. Můžete soutěžit třeba s jiným týmem, kdo rozlouskne záhadu dříve, nebo si naopak hru vychutnat a nikam nespěchat. Taková hra je perfektní nejen jako zábava pro přátele, ale také jako program na firemní akci, teambuilding nebo třeba jako dárek pro někoho z rodiny či pro známé. Proč sedět jen u počítačových her, když můžete vyrazit do terénu a zažít vzrušení na vlastní kůži?

escape room

Užijte si napětí

Možná se to na první pohled nezdá, ale taková hra dá někdy zabrat i dospělým. Pokud ovšem přiberete do týmu děti, ideálně starší 10 let, aby se mladší s řešením příliš netrápily, uvidíte, že to bude kvalitně strávený čas plný zábavy. Prověřte schopnosti spolupráce v rámci rodiny, či sestaveného týmu, možná přijdete na to, že záhadu vyřešíte jedna dvě a bude se to hodit i pro jiné životní situace. Přijďte si k nám pro dávku adrenalinu, která se objeví jistě krátce poté, kdy se objevíte v zamčené místnosti!