Ideální zahradní pomocník pro všechny společenské příležitosti, a ještě něco navíc

Nůžkový stan 3×3 metry je ideální pomocník pro všechny vaše společenské zahradní akce! Plánujete grilování s přáteli? Oslavu narozenin vašich malých ratolestí? Anebo třeba příjemné rodinné setkání? Ve všech jmenovaných případech, a ještě v mnoha dalších situacích skvěle využijete nůžkový stan, se kterým nezamává žádné počasí, ať už fouká silný podzimní vichr anebo zuří letní bouře.

pavilon

Nůžkový stan má totiž pevnou hliníkovou konstrukci, která je lehká, pružná, a zároveň velice odolná, takže pokud jej dobře připevníte k zemi, žádný vítr si na něj a na vše, co pod ním bude schované, rozhodně nepřijde. A o déšť se spolehlivě postarají nepromokavá střecha a bočnice, které jsou rovněž vyrobeny z kvalitní, voděodolné plachty, která k vám do stanu nepropustí ani kapku. Pokud tedy svítí sluníčko, můžete nechat stan pouze se střechou, jakmile se však počasí zhorší, stačí jednoduše připevnit bočnice a jste v teple a v suchu.

Nicméně jsou zde i jiné možnosti, jak můžete stan využít, aniž by se jednalo jen o samé oslavy. Například v zimních měsících vám poslouží jako spolehlivý přístřešek pro vaše rozmanité zahradní pomocníky. Koupili jste si malý zahradní traktor na sekání trávy a nevíte, kam s ním? Není nic jednoduššího, než ho před nepřízní počasí ochránit pomocí nůžkového stanu. Vejdou se do něj také další užitečné nástroje a jiní zahradní pomocníci, od grilu až po žebřík na stromy.

svatba

Ovšem pozor, jakmile se rozkřikne, jakou užitečnou věc vlastníte, pravděpodobně se k vám pohrnou také různé žádosti o zapůjčení vašeho šikovného pomocníka. A záleží jen na vás, jak se k nim postavíte. Můžete jej nezištně půjčovat ostatním, můžete si za zápůjčku vyžádat jistý manipulační poplatek anebo můžete zájemce odkázat na prodejce těchto kvalitní zahradních přístřešků, který jim jistě rád prodá podobný, stejně úžasný kousek.