S úsměvem a penězi do dalšího podnikání

Máte několik pohledávek, u kterých již delší dobu čekáte na úhradu? Dostáváte se do druhotné platební neschopnosti? V takovém případě mohou být vaše podnikatelské aktivity velmi ohroženy. Můžete se dostat až do situace, kdy nebudete mít prostředky na výplatu mezd svým zaměstnancům, na nákup materiálu, nebo na úhradu nájemného. Je třeba zajistit si rychle zdroj financování, ve formě výhodného úvěru.

pracovní místo

My vám takový zdroj nabízíme! Hypotéky bez registru vám pomohou překlenout období, kdy se vám v podnikání nedostává volných peněžních prostředků. Dali jsme si záležet na tom, abychom půjčku vyřídili velmi rychle, a proto vyžadujeme jen ty nejnutnější doklady. Snažíme se vždy reagovat na aktuální potřeby našich klientů. V případě, že opravdu spěcháte a potřebujete peníze v krátké lhůtě, můžete zažádat dokonce i o expresní čerpání úvěru. Při expresním čerpání úvěru se platba objeví na vašem bankovním účtu už za několik málo hodin!

Výhodný úvěr i pro vaše podnikání

Jak by měl vypadat úvěr, který by vám vyhovoval? Nízká měsíční splátka, možnost delší doby splácení, příznivá úroková sazba a předčasné splacení úvěru zdarma? Právě jste našli půjčku, kterou jste hledali. Jako nebankovní poskytovatel máme možnost individuálního přístupu k našim klientům a můžeme vám nabídnout financování přesně na míru vašich potřeb. Dokonce umožňujeme i čerpání peněžních prostředků podobně, jako kontokorentní úvěry. Máte stanovený limit čerpání finanční hotovosti a náklady, tedy výše úroků, se vám počítá pouze z částky, kterou v dané chvíli čerpáte. Pro poskytnutí úvěru je nutné zaručit se nemovitým majetkem v odpovídající hodnotě.

číst zákony

O vašem úvěru se můžete dozvědět podrobné informace hned, jakmile vyplníte kontaktní formulář. Náš specialista vám vypracuje předběžnou kalkulaci, která bude obsahovat přesné informace o možnostech vaší půjčky.