Kryt na Huawei P20 Lite pro všední dny i slavnostní příležitosti

Staré tlačítkové mobilní telefony bez operačního systému mají pro některé z nás určitou výhodu. Obsluha takového mobilu je totiž jednodušší, žádný virus (malware nebo trojský kůň) vás nemůže ohrozit, nepoškodí se vám ani dotykový displej při pádu na zem, který je pro obsluhu telefonu klíčový, a zároveň cena takového přístroje je mnohonásobně nižší, než u toho „chytrého“.

Proto se také stále na trhu úspěšně prodávají tlačítkové přístroje, např. pro seniory nebo malé děti. Ovšem když takové zařízení vložíte do obalu či krytu, bývá to obyčejný vak, typický pro mobily první generace, prodávané ke konci 90. let minulého století.

dívka s mobilem

Moderní telefon může být tak trochu retro

Paradoxně staré typy mobilů ve vakovitém obalu působí na stole jako cizorodý prvek. Všimnete si jich na první pohled a lze o nich tvrdit, že je to opravdu telefon, s poctivou klávesnicí, co si nic nezadá s klasickými tlačítkovými telefony pevných linek, které na přelomu 80. a 90. let převažovaly ve firmách a v řadě domácností.

žena s telefonem

Moderní smartphone vložený do flipového pouzdra vám však může připadat, že do té retro doby dobře zapadá. Huawei P20 Lite kryt tak připomíná malý zápisník, knížečku nebo poznámkový diář a je dobře známo, že kontakt s papírovými diáři a knihami uklidňuje psychiku, mírní deprese a zlepšuje náladu.

Není tedy divu, že je o flipová pouzdra stále vysoký zájem v širokém věkovém rozpětí, jejich výhodou je i velmi precizní dílenské zpracování a možnost vybrat si z více barevných variant, jednoduchých a jednobarevných, anebo s potiskem či s výliskem.

Flipová pouzdra vypadají přirozeně v rukách žen na svatební hostině, nezradí vás na podnikovém večírku, můžete je mít s sebou na promoci, v kanceláři na psacím stole, na jednání s obchodními zástupci, zkrátka všude, kde jste v kontaktu s lidmi při běžných či slavnostních příležitostech.

CategoriesNezařazené