Pojměte letos dárky netradičně

Svátky pohody a klidu. Ano, i takto označujeme Vánoce, často ale tento pocit nastává ve chvíli, kdy u stromečku již najezení a slavnostně naladění rozbalujeme dárky. Do té doby je to většinou závod o to vše stihnout a připravit. Kéž by to však šlo i bez nekonečných stresů. Ale ono to jde!
nákupní centrum na vánoce

Možností je několik

Hitem posledních let se staly dárky v podobě zážitků. Obdarujete své milé něčím originálním, něčím, co ještě nezažili a na co budou třeba příjemně vzpomínat. Kromě adrenalinových perliček se nabízí i spousta dalších možností, které potěší přátelé či rodinu v nejrůznějších věkových kategoriích.
dárek se šiškou

Něco pro muže

Pro blízké z řad mužského pokolení lze vybrat dárky v podobě projížděk v rychlých autech typu Lamborghini, Ferrari či třeba terénním Hummeru. Pánové jsou totiž stále duší dětmi, které si rády hrají. Zajímavý může být i let balonem nebo letadlem či pilotní kurz. Jízda v nákladním autě v náročném terénu z nich udělá opět malé kluky. Milovníci počítačových her si jistě přijdou na své při laser game nebo na střelnici či při simulaci virtuální reality. Mezi praktické dárky pak dozajista patří školy smyku a bezpečné jízdy.

Čím potěšit ženy

Dámy si po náročných přípravách na svátky zajisté odpočinou při masáži, ve vířivce či sauně. Zkrátka jakýkoliv poukaz na wellness služby nebo dokonce pobyt v příjemném hotelu dokáže udělat jakoukoliv dámu šťastnou. Dárek v podobě kosmetických a kadeřnických služeb také potěší. Ženy rovněž nepohrdnou poukázkou na luxusní večeři v příjemné restauraci, ani vstupenkami do divadla či na koncert. Moderní jsou i lázeňské pobyty nebo menší ochutnávky třeba v podobě pivních lázní s konzumací zlatavého moku.
vánoční dárek

Něco pro naše nejmenší

I když děti všech věkových kategorií stále nejvíce potěší dárky v podobě hraček, ani zážitek neurazí. Jsou-li ratolesti vodními živly, pak vstupenky do akvaparku dozajista jejich oči rozzáří. Při poukázce do zábavního dětského centra si užijí nejen nejmenší, ale i jejich rodiče, kteří si v klidu mohou dát kávu a něco dobrého, zatím co se zlatíčka náramně baví. Odrostlejší potomci se mohou skvěle pobavit a potrápit své mozkové závity třeba při některé z moderních a velmi oblíbených únikových her.

CategoriesNezařazené