Základ každého ženského šatníku

Co by nemělo chybět v šatníku žádné ženy? Existují univerzální kousky, které nejen že nikdy nevyjdou z módy, ale hodí se ke každému stylu, každé postavě a mají nespočet využití. Jaké to jsou?

Bílé trička bez potisku

Zde lze dělit ještě na dvě kategorie.

Bílý nátělník – skvěle se hodí k jakékoliv sukni, vypadá moderně k džínům a kraťasům. Hodí se zkrátka k čemukoliv. Můžete přes něj hodit teplý rolák, nebo lehké elegantní sáčko. Je to naprosto univerzální kousek, který může vypadat sexy, elegantně, nebo prostě chic. Záleží jen, čím jej doplníte.

žena v tílku

Bílé tričko s krátkým rukávem – sice není tak univerzální jako bílý nátělník, rozhodně se však řadí do kategorie must have. Můžete jej použít v horkých dnech na místo košile ke kostýmku, doplnit jej džíny a vytvořit tak pohodový look, nebo k teplákům na doma. Jelikož je bílé, lze jej kombinovat s jakoukoliv barvou, tudíž využijete i své růžové kalhoty, nebo květované sáčko.

Legíny

Řeč je samozřejmě o černých legínách Disstyle. Již dlouho se vedou spory, zda je vhodné nosit legíny jako kalhoty, nebo je to jen pevnější doplněk pod šaty. Názor by si měl každý utvořit sám. Samozřejmě muži umí ocenit pěkně tvarovaný ženské zadeček v obrýsovaných legínách, ženy s pevnější postavou jsou často za nošení legín haněny, přitom jsou legíny vhodné skutečně pro každé tělo. Legíny lze nosit jak na sport, na doma, namísto příliš teplých kalhot v horkých dnech. Můžete je doplnit upnutým nátělníkem, hezkým kabátkem, nebo dlouhým pleteným svetrem. Černé legíny jsou univerzální právě svojí jednoduchostí. Můžete je doplnit oblečením všech barev a vzorů a navíc – nikdy nevyjdou z módy.

černé kecky

Kecky

Ačkoliv do práce třeba nosíte boty na vysokých podpatcích, nohy si občas potřebují odpočinout. Někdo má rád žabky pro jejich vzdušnost, ale jiní neradi ukazují prsty. Někomu sluší sportovní tenisky, nebo baleríny. Ale kecky jsou pro všechny. Nejedna slavná osobnost už dokázala, že se dají nosit k formálnějšímu oblečení a vytvořit tak jedinečný, ačkoliv trošku extravagantní look. Lze v nich běhat celý den po obchodech, aniž by vás bolely nohy. K šortkám, sukni, riflím, nebo sportovním šatům. A to nejlepší? Nemusíte je složitě čistit, prostě je hodíte do pračky – jen pozor, na kolik stupňů je perete. Máte tyto tři kousky v šatníku? Pak můžete každý den tvořit nové módní kreace, s nimiž nešlápnete vedle. Spoustu dalších krásných kousků koupíte například na e-shopu Disstyle.