Tantrická masáž: Zažijte smyslný požitek!

Tantrická masáž v prvním řadě není o samotném prožitku, ale o duchovno, který ho doprovází. To je potřeba si uvědomit. Ano, je pravda, že díky poznatkům a praktikám z tantry můžete samotný sexuální akt podzvednout na vyšší úroveň, ovšem prvotně je tento duchovní směr postaven na jiné myšlence. Tantra tedy rozhodně není sexuální dovednost, ale díky ní se můžeme pomalu propracovat k lepšímu vnímání naší sexuality.

erotická masáž

Tantra je v posledních letech hojně skloňované slovo, které můžeme najít v mnoha podobách. Tantrická masáž se stala velmi oblíbenou napříč nejrůznějšími kulturami, věkovými kategoriemi a pohlavím. Není žádnou výjimkou, kdy ženy a muži absolvují takovou masáž společně. Erotické masáže pro páry tak rozhodně nejsou nic neobvyklého. Díky ní dokážete lépe pochopit erotické potřeby toho druhého a váš požitek ze samotného aktu se ještě prohloubí. Co nám tedy může taková masáž nabídnout a proč ji vyhledává stále více lidí?

Intimní rituál pro muže i ženy

Vyhledat ve svém okolí salon, který se na podobné praktiky specializuje, není nic těžkého. Tantrická masáž je velice oblíbená a tak řada masérů i masérek praktikuje právě tento druh masáže. Je potřeba ztotožnit se s myšlenkou, že se jedná o velmi intimní masáž, není zde proto prostor pro stud a ostych. Důvěra je proto více než v jiných druzích masáží nesmírně důležitou složkou. Jedná se o práci, kde hranice intimity mezi oběma lidmi je velmi úzká a je potřeba být s touto myšlenkou smíření.

masáž hlavy

Tantrická masáž je vhodná pro každého, kdo chce vyzkoušet něco nového. Uzavření lidé však v tomto ohledu mohou mít jistý hendikep. Nedoporučuje se tak lidem, kteří mají potíže s intimitou nebo je v minulosti potkat traumatický zážitek sexuálního charakteru. Pokud vám jsou ale dotyky a hlazení v intimních partiích příjemné a dokážete se uvolnit i v přítomnosti úplně cizího člověka, tak je tento druh masáže určen přímo pro vás.