Za super cenu super kvalita

V posledních letech se cena obytných nemovitostí vyšplhala až do obludných výšin. I proto se pořád více a více lidí snaží najít alternativní řešení.

Za super cenu super kvalita

Kdo si myslí, že dnes sežene dobré bydlení za rozumnou cenu, měl by se nechat vyšetřit u psychiatra. Vzhledem k tomu, jak ceny hlavně obytných nemovitostí rostou, je ještě zázrak, že si lidé nějaké byty stále kupují. Bytů je totiž nedostatek a nové se skoro nestaví. A pokud už ano, jedná se developerské projekty určené pro horních deset tisíc. Koupit si tak dneska vlastní bydlení z průměrného platu je velice složité, v některých lokalitách takřka nemožné. A i přesto existují možnosti, jak přijít ke svému bydlení a zároveň neutratit poslední peníze.

Mobilní bydlení

Jednou z nejlepších možností je koupě mobilního domu. Jedná se o obydlí jako každé jiné, ale za daleko rozumnější cenu, než se dnes dají koupit byty. Není to samozřejmě bydlení určené pro všechny. Jsou lidé, kteří tak nikdy žít nebudou chtít a raději zvolí podnájem. V případě, že ale ve vás ale tento druh předsudků nezaklíčil, je dost možné, že z tohoto typu bydlení nakonec budete nadšení. A to nejen díky ceně.

U nejnovějších modelů si můžete být jisti, že získáte nejen dostatečný obytná prostor, ale zároveň s tím i všechno myslitelné vybavení. To je obrovská výhoda, jelikož se nemusíte vůbec zabývat sháněním nábytku, případně některých elektrospotřebičů. Samozřejmě, že v žádném domku nebude nikdy vše, takže něco málo budete asi muset tak či onak přikoupit, nebo si vzít ze svého minulého bydliště. Kdybyste však nic neměli, po podepsání smlouvy můžete bydlet prakticky okamžitě a bez omezení.

Pořiďte si levné bydlení

Dovolené

Výhodou mobilních domů je nejen jejich super cena, ale také možnost je libovolně přesouvat z místa na místo. To se hodí kupříkladu v případech, kdy máte volný pozemek třeba někde u lesa nebo u jezera. Pokud totiž už bydlením disponujete, klidně si můžete koupit domek nižší kategorie, což vás vyjde docela levně, a upravit si ho třeba jako letní chatku. Takto si můžete vytvořit vlastní dovolenkovou oblast. Je to rozhodně levnější, než každý rok letět do Egypta.