Založení firmy online – rychlé a snadné řešení

Největší výhodou založení nové společnosti je jistota, že není zatížena závazky z minulosti. Mnoho osob z řady podnikatelů i těch začínajících chce založit společnost vlastními silami. Nicméně veškeré vyřízení nezbytných záležitostí a dokumentů na úřadech je záležitostí nejen pro pevné nervy, ale také to vezme jistý čas. Rovněž je zapotřebí počítat s tím, že ne každý úřad je schopen či může vyřídit vaše požadavky okamžitě. Některé úřady je nutné navštívit i několikrát. Jedná se o zdlouhavý proces, kterému předchází prvotní krok, kdy je nutné si vše nastudovat.

firma online

Snadná cesta k založení v rámci externí služby

Pokud se rozhodnete pro efektivnější řešení v rámci založení firmy online formou na klíče neboli od externí firmy, máte ušetřen čas nejen v rámci obcházení úřadů, vyřizování veškerých náležitostí apod. V rámci této efektivní časové úspory se tak můžete věnovat posledním dokončovacím pracím před samotným zahájením podnikání.

Postup při založení

Prvním krokem je vyplnění online formuláře, který tak lze vyplnit z pohodlí domova. Po zadání potřebných údajů o zakládané firmě jsou bezprostředně vygenerovány nezbytné dokumenty k dokončení.

Předností je, že při volbě této formy máte vyřízeno vše z pohodlí domova. Vše online, maximálně jen jedna osobní návštěva. Při založení firmy online typu společnost s ručením omezením je možno vše vyřídit do pěti pracovních dnů. Platí ode dne doručení podepsané dokumentace s potřebnými a ověřenými podpisy a zaplacením celkové faktury.

počítač

Pokud se rozhodnete pro založení akciové společnosti, která je složitější variantou a vyžaduje více potřebných informací. Zároveň se zde vše i liší na základě individuálních požadavků, lze tak učinit opět prostřednictvím online formuláře nebo využít bezplatnou telefonní linku.

Výhody

Při založení společnosti tímto způsobem, tj. v rámci využití externí služby je značná úspora nejen času, ale i nákladů. Ve srovnání se založením společnosti prostřednictvím právní kanceláře lze ušetřit až 70%.